Detail spoje » Bus N1 V
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   3:09
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   3:10
1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   3:11
1,5 Majakovského Interaktivní plán dopravy   3:12
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   3:13
2,3 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   3:14
2,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   3:15
3,6 Lochotínský pavilón Interaktivní plán dopravy   3:16
4,9 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   3:18
5,3 Brněnská Interaktivní plán dopravy   3:19
6,2 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   3:21
7,4 Rondel Interaktivní plán dopravy   3:23
7,6 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   3:24
8,1 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   3:26
8,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   3:30
9 U Práce Interaktivní plán dopravy   3:31
9,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   3:33
9,8 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   3:34
10,2 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   3:35
10,7 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   3:36
11,1 Adelova Interaktivní plán dopravy   3:37
11,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   3:38
11,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   3:39
12,9 Bory Interaktivní plán dopravy   3:41
13,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   3:41
15,9 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy 3:45  
INFO: jede jen do zastávky quot;Západočeská univerzitaquot;