Detail spoje » Bus N1 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   1:09
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   1:10
1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   1:11
1,5 Majakovského Interaktivní plán dopravy   1:12
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   1:13
2,3 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   1:14
2,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   1:15
3,6 Lochotínský pavilón Interaktivní plán dopravy   1:16
4,9 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   1:18
5,3 Brněnská Interaktivní plán dopravy   1:19
6,2 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   1:21
7,4 Rondel Interaktivní plán dopravy   1:23
7,6 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   1:24
8,1 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   1:26
8,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   1:30
9 U Práce Interaktivní plán dopravy   1:31
9,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   1:33
9,8 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   1:34
10,2 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   1:35
10,7 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   1:36
11,1 Adelova Interaktivní plán dopravy   1:37
11,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   1:38
11,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   1:39
12,9 Bory Interaktivní plán dopravy 1:41  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;