Detail spoje » Bus 28 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:48
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:49
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:52
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   14:54
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   14:56
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   14:57
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   14:58
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   15:00
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   15:01
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:03
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:05
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:06
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:07
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:08
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   15:10
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   15:11
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   15:12
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 15:14  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;