Detail spoje » Bus N3 M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   4:12
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   4:12
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   4:14
3,2 Košutka Interaktivní plán dopravy   4:17
4 Severka Interaktivní plán dopravy   4:19
4,6 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:20
6,6 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:23
7,4 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:25
7,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:26
8,2 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 4:30  
INFO: jede jen do zastávky quot;Mrakodrapquot;



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020