Detail spoje » Bus N3
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   3:12
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   3:12
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   3:14
3,2 Košutka Interaktivní plán dopravy   3:17
4 Severka Interaktivní plán dopravy   3:19
4,6 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   3:20
6,6 Rondel Interaktivní plán dopravy   3:23
7,4 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   3:25
7,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   3:26
8,2 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   3:30
8,8 Pařížská Interaktivní plán dopravy   3:32
9,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   3:33
10 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   3:35
10,5 Divadlo Alfa Interaktivní plán dopravy   3:36
11 Letná Interaktivní plán dopravy   3:37
11,3 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   3:38
12,1 Lobzy Interaktivní plán dopravy   3:40
13,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   3:42
13,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   3:43
14,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   3:44
14,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 3:46  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020