Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   20:15
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   20:17
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:19
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   20:22
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   20:24
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   20:25
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:27
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   20:28
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:30
7,5 Zruč - Senec, V koutě Interaktivní plán dopravy   20:33 V
8,2 Zruč - Senec, U pomníku Interaktivní plán dopravy   20:34 V
8,8 Zruč - Senec, u Drudíků Interaktivní plán dopravy   20:35 V
9,4 Zruč - Senec, rozc. Interaktivní plán dopravy   20:36 V
10,3 Zruč - Senec Interaktivní plán dopravy 20:38   V