Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:00
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   20:01
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:03
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   20:04
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   20:06
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   20:07
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   20:09
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:12
5 Muzeum Interaktivní plán dopravy   20:14
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 20:15