Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   18:15
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   18:17
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:19
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   18:22
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   18:24
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   18:25
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:27
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   18:28
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 18:30  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;