Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   20:45
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   20:47
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:49
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   20:51
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   20:53
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   20:54
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:56
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   20:57
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 20:59  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;