Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:30
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   20:31
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:33
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   20:34
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   20:36
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   20:37
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   20:39
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:42
5 Muzeum Interaktivní plán dopravy   20:44
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 20:45