Detail spoje » Bus 25 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:35
0,6 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:36
1,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:37
1,9 Lochotínský pavilón Interaktivní plán dopravy   5:39
2,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:40
2,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:41
3,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:42
3,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:43
4,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 5:44  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019