Detail spoje » Bus 32 U NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   22:10
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   22:11
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   22:11
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   22:12
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   22:13
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   22:14
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   22:16
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   22:18
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   22:19
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   22:20
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   22:21
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   22:22
7,9 Bory Interaktivní plán dopravy 22:24  
INFO: nejede 24.12.



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019