Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   13:37
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   13:38
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   13:39
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   13:40
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   13:41
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   13:42
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   13:44
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   13:46
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   13:47
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:48
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   13:50
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   13:51
7,9 Bory Interaktivní plán dopravy 13:53