Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:15
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   13:17
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   13:18
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:19
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   13:19
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   13:20
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   13:22
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   13:24
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   13:25
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   13:26
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   13:28
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   13:29
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   13:30
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 13:31