Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   12:52
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   12:53
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   12:54
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   12:55
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   12:56
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   12:57
2,3 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   12:57
2,6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   12:58
2,9 Kruhová Interaktivní plán dopravy   12:59
3,7 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   13:01
5,1 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   13:03
5,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   13:04
6,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:05
7,2 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   13:07
7,6 U Luny Interaktivní plán dopravy   13:08
8,6 Bory Interaktivní plán dopravy 13:10