Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   11:07
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   11:08
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   11:09
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   11:10
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   11:11
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   11:12
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   11:14
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   11:16
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   11:17
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   11:18
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   11:20
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   11:21
7,9 Bory Interaktivní plán dopravy 11:23