Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:45
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   9:47
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   9:48
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:49
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   9:49
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   9:50
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   9:52
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   9:54
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   9:55
5,7 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   9:56
6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   9:57
6,3 Kruhová Interaktivní plán dopravy   9:58
6,4 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   9:58
7,7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   10:00
7,9 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   10:01
8,1 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   10:02
8,8 NC Černice Interaktivní plán dopravy 10:03