Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   8:10
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   8:12
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   8:13
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:14
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   8:14
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   8:15
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   8:17
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   8:19
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   8:20
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   8:21
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   8:23
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   8:24
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   8:25
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 8:26  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019