Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:10
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   7:12
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   7:13
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:14
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   7:14
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   7:15
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   7:17
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   7:19
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   7:20
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:21
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   7:23
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   7:24
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   7:25
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 7:26  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019