Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   15:20
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   15:21
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   15:22
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   15:23
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   15:24
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   15:25
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   15:27
4 Bory Interaktivní plán dopravy 15:29