Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   14:50
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   14:51
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   14:52
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   14:53
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   14:54
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   14:55
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   14:57
4 Bory Interaktivní plán dopravy 14:59