Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   11:30
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   11:31
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   11:32
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   11:33
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   11:34
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   11:35
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   11:37
4 Bory Interaktivní plán dopravy 11:39