Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   10:30
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   10:31
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   10:32
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   10:33
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   10:34
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   10:35
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   10:37
4 Bory Interaktivní plán dopravy 10:39