Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   10:00
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   10:01
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   10:02
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   10:03
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   10:04
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   10:05
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   10:07
4 Bory Interaktivní plán dopravy 10:09