Detail spoje » Bus N2 N b
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:17
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   4:17
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   4:18
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   4:20
2,2 Malesická Interaktivní plán dopravy   4:22
3,4 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   4:24
3,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   4:25
4,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:26
4,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   4:30
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   4:32
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:34
6,2 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:34
6,5 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:35
7,4 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:37
7,9 Sladová Interaktivní plán dopravy   4:38
8,3 U Světovaru Interaktivní plán dopravy   4:39
9 Slovany Interaktivní plán dopravy 4:41  
INFO: jede jen do zastávky quot;Slovanyquot;
INFO: zajisti návoz zaměstnanců od vozovny Slovany



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020