Detail spoje » Bus 32 N
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   6:55
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:57
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:58
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:59
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   6:59
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   7:00
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   7:02
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   7:04
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   7:05
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:06
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   7:08
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   7:09
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   7:10
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 7:11  
INFO: nejede o školních prázdninách



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019