Detail spoje » Bus 20 M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:45
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   18:46
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:48
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   18:49
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   18:51
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   18:52
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   18:54
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   18:57
5 Muzeum Interaktivní plán dopravy 18:59  
INFO: jede jen do zastávky quot;Muzeumquot;