Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   6:40
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:42
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:43
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:44
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   6:44
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   6:45
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   6:47
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   6:49
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   6:50
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   6:51
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   6:53
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   6:54
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   6:55
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 6:56  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019