Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   5:58
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   6:00
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   6:01
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:02
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   6:02
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   6:03
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   6:05
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   6:07
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   6:08
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   6:09
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   6:11
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   6:12
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   6:13
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 6:14  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019