Detail spoje » Bus 23
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:55
2 Čechurov Interaktivní plán dopravy   13:58
2,3 Fialková Interaktivní plán dopravy   13:59
2,7 Generála Lišky Interaktivní plán dopravy   14:00
3 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   14:00
3,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   14:01
3,6 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   14:02
4,5 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:03
4,6 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   14:03
4,9 Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:04
5,2 Kruhová Interaktivní plán dopravy   14:05
6 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   14:07
7,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   14:09
8,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   14:10
8,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:11
9,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   14:13
9,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   14:14
10,9 Bory Interaktivní plán dopravy 14:16