Detail spoje » Bus 23
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:20
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   7:22
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   7:23
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:24
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   7:24
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   7:25
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   7:27
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   7:29
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   7:30
5,7 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   7:31
6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:32
6,3 Kruhová Interaktivní plán dopravy   7:33
6,4 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:33
7,7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   7:35
7,9 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   7:36
8,3 Generála Lišky Interaktivní plán dopravy   7:37
8,7 Fialková Interaktivní plán dopravy   7:37
9,2 Čechurov Interaktivní plán dopravy   7:38
10,8 Chválenická Interaktivní plán dopravy   7:41
11,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 7:42  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019