Detail spoje » Bus 20 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:43
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:45
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:47
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   5:49
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   5:51
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   5:52
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:54
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   5:55
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 5:57  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019