Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sulislavská     

Aktualizovat Sulislavská - 0:35
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N5Malesice1:08Spoj jede načas 0
N5Radobyčická náves1:51Spoj jede načas 0
N5Město Touškov2:08Spoj jede načas 0
N5Koterov2:51Spoj jede načas 0
N5Malesice3:08Spoj jede načas 0
N5Mrakodrap3:36Spoj jede načas 0
41Křimice4:53Spoj jede načas 0
41Vinice5:11Spoj jede načas 0
41Křimice5:45Spoj jede načas 0
41Vinice6:11Spoj jede načas 0
41Křimice6:32Spoj jede načas 0
41Vinice7:11Spoj jede načas 0
41Křimice7:49Spoj jede načas 0
41Vinice8:41Spoj jede načas 0
41Křimice9:19Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji