Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Pařížská     

Aktualizovat Pařížská - 22:18
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
15Hlavní nádraží22:17Spoj má zpoždění 3
16Doubravka22:18Spoj jede načas 0
17Doubravka22:19Nejsou informace o spoji
17Hlavní nádraží22:22Nejsou informace o spoji
12Božkov22:23Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda22:23Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory22:23Spoj jede načas 0
20Bílá Hora22:24Spoj jede načas 0
17Doubravka22:25Nejsou informace o spoji
15Cínová22:26Spoj jede načas 0
14Tyršův most22:26Spoj jede načas 0
15Lobzy22:27Spoj má zpoždění 1
20V Ráji22:27Spoj jede načas 0
16Doubravka22:28Spoj má zpoždění 1
35Hlavní nádraží22:29Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020