Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Pařížská     

Aktualizovat Pařížská - 9:12
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka9:13Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:13Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda9:14Spoj má zpoždění 1
35Hlavní nádraží9:15Spoj má zpoždění 3
15Borská pole9:15Spoj jede načas 0
15Lobzy9:16Spoj jede načas 0
12Cínová9:17Spoj má zpoždění 1
12Božkov9:19Spoj jede načas 0
16Doubravka9:21Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory9:21Spoj má zpoždění 1
11CAN Husova9:22Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov9:24Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda9:24Spoj jede načas 0
35Křimice9:26Spoj jede načas 0
16Doubravka9:28Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji