Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: CAN Husova     

Aktualizovat CAN Husova - 13:21
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
19Ústřední hřbitov13:24Spoj má zpoždění 1
56Vinice13:25Spoj jede načas 0
35Křimice13:28Spoj jede načas 0
41Křimice13:29Spoj jede načas 0
18Borská pole13:30Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov13:32Spoj jede načas 0
41Vinice13:33Spoj jede načas 0
35Malesice13:38Spoj jede načas 0
35Hlavní nádraží13:38Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec13:39Spoj jede načas 0
41Křimice13:40Spoj jede načas 0
41Vinice13:40Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov13:47Spoj jede načas 0
41Vinice13:48Spoj jede načas 0
41Vinice13:55Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 7:28_25.5.2020