Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Opavská     

Aktualizovat Opavská - 15:01
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
30Sídliště Košutka15:01Spoj jede načas 0
30Bory15:01Spoj jede načas 0
28Bukovec15:03Spoj jede načas 0
16Doubravka15:05Spoj jede načas 0
28CAN Husova15:05Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory15:05Spoj jede načas 0
29Borská pole15:06Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka15:09Spoj jede načas 0
30Bory15:09Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory15:10Spoj jede načas 0
16Doubravka15:11Spoj jede načas 0
29Doubravka15:15Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka15:16Spoj jede načas 0
30Borská pole15:16Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory15:16Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:27_03.06.2020