Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Tylova     

Aktualizovat Tylova - 9:54
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka9:54Spoj má zpoždění 1
15Lobzy9:57Spoj má zpoždění 1
12Božkov9:57Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda9:57Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:57Spoj má zpoždění 2
11CAN Husova9:58Spoj jede načas 0
16Doubravka10:02Spoj jede načas 0
57Čeminy10:02Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory10:04Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov10:05Spoj jede načas 0
12Letkov, V Podlesí10:05Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda10:05Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda10:06Spoj jede načas 0
12Cínová10:07Spoj jede načas 0
10Čechurov10:08Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 7:28_25.5.2020