Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Vodárna     

Aktualizovat Vodárna - 6:46
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
30Bory6:45Spoj má zpoždění 1
29Doubravka6:46Spoj jede načas 0
10Černice6:48Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých6:48Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka6:50Spoj má zpoždění 1
22Koterov6:51Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána6:52Spoj jede načas 0
29Borská pole6:53Spoj jede načas 0
13K Losiné6:55Spoj má zpoždění 2
30Bory6:55Spoj má zpoždění 1
10Pařížská6:56Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka7:00Spoj jede načas 0
10Černice7:03Spoj jede načas 0
29Borská pole7:03Nejsou informace o spoji
13Na Dlouhých7:03Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020