Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Vodárna     

Aktualizovat Vodárna - 6:36
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
22Koterov6:36Spoj má zpoždění 1
10Černice6:38Spoj má zpoždění 1
30Sídliště Košutka6:39Spoj má zpoždění 2
30Borská pole6:39Spoj jede načas 0
10Tylova6:39Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána6:40Spoj jede načas 0
29Doubravka6:43Spoj má zpoždění 2
29Borská pole6:43Spoj jede načas 0
13Černice6:44Spoj má zpoždění 2
13Na Dlouhých6:45Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka6:47Spoj má zpoždění 1
30Bory6:47Spoj jede načas 0
10Černice6:50Spoj jede načas 0
22Koterov6:51Spoj jede načas 0
10Tylova6:51Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020