Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Práce     

Aktualizovat U Práce - 23:02
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
35Malesice23:03Spoj jede načas 0
16Cínová23:06Spoj má zpoždění 2
4Bory23:07Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory23:13Spoj jede načas 0
4Košutka23:16Spoj jede načas 0
57Mrakodrap23:20Spoj jede načas 0
15Cínová23:21Spoj jede načas 0
4Univerzita23:22Spoj jede načas 0
15Lobzy23:25Spoj jede načas 0
16Doubravka23:25Spoj jede načas 0
12Božkov23:25Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda23:28Spoj jede načas 0
35Mrakodrap23:30Spoj jede načas 0
4Košutka23:31Spoj jede načas 0
4Bory23:37Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020