Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Práce     

Aktualizovat U Práce - 3:40
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N5Mrakodrap3:41Spoj jede načas 0
16Mrakodrap4:15Spoj jede načas 0
12Mrakodrap4:16Spoj jede načas 0
12Částkova4:17Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:19Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda4:20Spoj jede načas 0
16Doubravka4:20Spoj jede načas 0
57Čeminy4:23Spoj jede načas 0
12Božkov4:23Spoj jede načas 0
N2Slovany4:26Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:26Spoj jede načas 0
N1Mrakodrap4:26Spoj jede načas 0
15Lobzy4:26Spoj jede načas 0
4Bory4:27Spoj jede načas 0
N7Mrakodrap4:27Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 8:23_04.06.2020