Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Práce     

Aktualizovat U Práce - 9:45
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
20V Ráji9:46Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:47Spoj jede načas 0
12Božkov9:47Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda9:48Spoj má zpoždění 1
15Borská pole9:49Spoj má zpoždění 1
16Cínová9:49Spoj jede načas 0
16Doubravka9:49Spoj jede načas 0
4Bory9:49Spoj má zpoždění 2
4Košutka9:49Spoj jede načas 0
12Cínová9:50Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov9:52Spoj jede načas 0
4Univerzita9:54Spoj má zpoždění 1
4Košutka9:54Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:55Spoj jede načas 0
13Cínová9:55Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020