Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Práce     

Aktualizovat U Práce - 3:50
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka4:10Spoj jede načas 0
16Mrakodrap4:13Spoj jede načas 0
12Mrakodrap4:13Spoj jede načas 0
12Božkov4:14Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:17Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda4:17Spoj jede načas 0
4Univerzita4:22Spoj jede načas 0
16Doubravka4:24Spoj jede načas 0
N2Slovany4:26Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:26Spoj jede načas 0
15Lobzy4:26Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých4:26Spoj jede načas 0
N7Mrakodrap4:27Spoj jede načas 0
12Mrakodrap4:30Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:31Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:18_31.3.2020