Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Práce     

Aktualizovat U Práce - 8:58
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Sídliště Bory8:58Spoj jede načas 0
12Božkov8:58Spoj jede načas 0
4Univerzita8:58Spoj jede načas 0
4Košutka8:58Spoj jede načas 0
15Lobzy8:59Spoj má zpoždění 2
12Zátiší9:01Spoj má zpoždění 1
15Nová Hospoda9:03Spoj jede načas 0
16Doubravka9:05Spoj jede načas 0
4Bory9:05Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:06Spoj jede načas 0
4Košutka9:06Nejsou informace o spoji
11Ústřední hřbitov9:07Spoj jede načas 0
11CAN Husova9:10Spoj jede načas 0
16Doubravka9:12Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:13Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:11_24.09.2020