Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Tylova     

Aktualizovat Tylova - 2:44
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N7Mrakodrap3:22Spoj jede načas 0
N2Černice3:25Spoj jede načas 0
N2Zadní Skvrňany3:33Spoj jede načas 0
16Hlavní nádraží4:01Spoj jede načas 0
12Mrakodrap4:07Spoj jede načas 0
16Doubravka4:07Spoj jede načas 0
12Božkov4:11Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda4:16Spoj jede načas 0
16Hlavní nádraží4:19Spoj jede načas 0
16Doubravka4:21Spoj jede načas 0
N7Mrakodrap4:24Spoj jede načas 0
N2Slovany4:25Spoj jede načas 0
12Božkov4:28Spoj jede načas 0
12Mrakodrap4:30Spoj jede načas 0
16Doubravka4:30Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:36_11.08.2020