Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Stavební stroje     

Aktualizovat Stavební stroje - 5:11
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka5:10Spoj má zpoždění 4
13Na Dlouhých5:10Spoj má zpoždění 1
28Papírna Bukovec5:14Spoj jede načas 0
17Nová Hospoda5:14Nejsou informace o spoji
20Bílá Hora5:16Spoj má zpoždění 1
13K Losiné5:16Spoj jede načas 0
16Doubravka5:18Spoj má zpoždění 1
28CAN Husova5:19Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory5:19Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých5:22Spoj jede načas 0
20V Ráji5:22Spoj jede načas 0
16Doubravka5:24Spoj jede načas 0
17Nová Hospoda5:24Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec5:28Spoj jede načas 0
13Černice5:28Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:36_11.08.2020