Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 6:38
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
22Škoda VIII. brána6:38Spoj jede načas 0
10Tylova6:38Spoj jede načas 0
1Bolevec6:38Spoj jede načas 0
22Koterov6:39Spoj má zpoždění 2
10Černice6:40Spoj má zpoždění 1
30Sídliště Košutka6:41Spoj má zpoždění 2
29Borská pole6:41Spoj jede načas 0
1Bolevec6:43Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých6:44Spoj jede načas 0
31Zelenohorská6:45Spoj jede načas 0
51Starý Plzenec, Vilová čtvrť6:45Spoj jede načas 0
29Doubravka6:45Spoj má zpoždění 1
30Bory6:45Spoj jede načas 0
13Černice6:46Spoj má zpoždění 1
1Bolevec6:48Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020