Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 6:47
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13Na Dlouhých6:47Spoj jede načas 0
29Doubravka6:49Spoj má zpoždění 1
22Škoda VIII. brána6:50Spoj jede načas 0
10Černice6:50Spoj jede načas 0
29Borská pole6:51Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka6:52Spoj má zpoždění 1
22Koterov6:54Spoj jede načas 0
30Bory6:54Spoj má zpoždění 2
10Pařížská6:55Spoj jede načas 0
1Anglické nábřeží6:55Spoj jede načas 0
13K Losiné6:57Spoj má zpoždění 2
29Borská pole7:01Nejsou informace o spoji
30Sídliště Košutka7:02Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána7:02Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých7:02Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020