Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 13:59
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
30Borská pole13:59Spoj jede načas 0
23Bory14:00Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka14:00Spoj má zpoždění 2
13NC Černice14:00Spoj má zpoždění 1
10Pařížská14:02Spoj jede načas 0
1Anglické nábřeží14:04Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána14:09Spoj jede načas 0
30Borská pole14:09Spoj jede načas 0
22Jasmínová14:10Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka14:10Spoj má zpoždění 1
10Černice14:10Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých14:10Spoj jede načas 0
1Anglické nábřeží14:12Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána14:17Spoj jede načas 0
10Pařížská14:17Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020