Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 22:01
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
30Sídliště Košutka22:04Spoj má zpoždění 1
1Bolevec22:05Spoj jede načas 0
13NC Černice22:10Spoj má zpoždění 1
13Na Dlouhých22:12Spoj jede načas 0
30Bory22:14Spoj jede načas 0
1Bolevec22:15Spoj jede načas 0
1Bolevec22:25Spoj jede načas 0
29Doubravka22:25Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka22:26Spoj jede načas 0
13Černice22:30Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých22:32Spoj jede načas 0
30Bory22:34Spoj má zpoždění 5
1Bolevec22:37Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka22:42Spoj jede načas 0
51Koterov22:45Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020