Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 7:22
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
20Bílá Hora7:22Spoj jede načas 0
27Mrakodrap7:22Spoj jede načas 0
1Slovany7:23Spoj jede načas 0
3Dvořákova7:24Spoj má zpoždění 3
41CAN Husova7:26Spoj jede načas 0
2Světovar7:26Spoj jede načas 0
4Košutka7:26Spoj jede načas 0
1Slovany7:30Spoj jede načas 0
3Dvořákova7:31Spoj jede načas 0
41Vinice7:33Spoj jede načas 0
27Sídliště Košutka7:33Spoj jede načas 0
4Košutka7:33Spoj jede načas 0
2Světovar7:34Nejsou informace o spoji
1Slovany7:38Spoj jede načas 0
3Dvořákova7:39Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019