Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 6:57
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
56Vinice6:55Spoj má zpoždění 2
1Slovany6:58Spoj má zpoždění 2
4Bory6:58Spoj jede načas 0
4Košutka6:59Spoj jede načas 0
41Vinice7:00Spoj jede načas 0
41CAN Husova7:00Spoj jede načas 0
2Světovar7:01Spoj jede načas 0
28CAN Husova7:02Spoj má zpoždění 2
4Univerzita7:02Spoj jede načas 0
20V Ráji7:03Spoj má zpoždění 1
1Slovany7:03Spoj má zpoždění 1
4Košutka7:03Spoj jede načas 0
27Sídliště Košutka7:04Spoj jede načas 0
41Vinice7:05Spoj jede načas 0
41CAN Husova7:05Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020