Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 7:22
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
2AAnglické nábřeží7:22Nejsou informace o spoji
1/2Bolevec7:23Nejsou informace o spoji
4Košutka7:23Spoj jede načas 0
28Bukovec7:24Spoj jede načas 0
27Mrakodrap7:24Spoj má zpoždění 1
41Vinice7:25Spoj jede načas 0
4Bory7:25Spoj jede načas 0
2AAnglické nábřeží7:27Spoj jede načas 0
41CAN Husova7:27Spoj má zpoždění 1
4Košutka7:28Spoj jede načas 0
4Univerzita7:30Spoj jede načas 0
1/2Bolevec7:30Nejsou informace o spoji
2AAnglické nábřeží7:32Spoj jede načas 0
20V Ráji7:33Spoj má zpoždění 1
4Košutka7:33Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020