Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Rondel     

Aktualizovat Rondel - 2:55
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N3Doubravka3:23Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:23Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:35Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:35Spoj jede načas 0
40Sídliště Košutka4:18Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:23Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:23Spoj jede načas 0
40Sídliště Košutka4:26Spoj jede načas 0
41Vinice4:30Spoj jede načas 0
40Sídliště Košutka4:33Spoj jede načas 0
33Sídliště Košutka4:41Spoj jede načas 0
41Vinice4:42Spoj jede načas 0
41Křimice4:44Spoj jede načas 0
40Goethova4:45Spoj jede načas 0
41Vinice4:47Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 12:55_22.09.2020