Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Poliklinika Doubravka     

Aktualizovat Poliklinika Doubravka - 6:46
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
30Panasonic6:47Spoj jede načas 0
16Doubravka6:48Spoj jede načas 0
28Bukovec6:49Spoj jede načas 0
28CAN Husova6:49Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory6:50Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka6:52Spoj má zpoždění 2
30Bory6:54Spoj má zpoždění 1
16Doubravka6:55Spoj má zpoždění 2
16Sídliště Bory6:55Spoj jede načas 0
29Doubravka6:57Spoj jede načas 0
29Borská pole6:59Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory7:00Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka7:00Spoj má zpoždění 1
30Borská pole7:02Spoj jede načas 0
16Doubravka7:03Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020