Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Opavská     

Aktualizovat Opavská - 22:38
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
30Bory22:38Spoj jede načas 0
16Cínová22:39Spoj jede načas 0
16Doubravka22:47Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka22:50Spoj má zpoždění 1
28Sady Pětatřicátníků22:54Spoj jede načas 0
16Cínová22:56Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec23:01Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory23:03Spoj jede načas 0
16Doubravka23:07Spoj jede načas 0
28Sady Pětatřicátníků23:29Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory23:33Spoj jede načas 0
16Doubravka23:37Spoj jede načas 0
16Cínová23:45Spoj jede načas 0
16Doubravka0:07Spoj jede načas 0
16Cínová0:15Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020