Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 3:19
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N2Zadní Skvrňany3:30Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:30Nejsou informace o spoji
N1Západočeská univerzita3:30Spoj jede načas 0
N2Černice3:30Spoj jede načas 0
N3Doubravka3:30Spoj má zpoždění 1
N1Bolevec3:30Spoj jede načas 0
N7Nová Hospoda3:31Spoj jede načas 0
16Hlavní nádraží4:05Spoj jede načas 0
16Doubravka4:11Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda4:11Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda4:13Spoj jede načas 0
12Božkov4:15Spoj jede načas 0
16Hlavní nádraží4:23Spoj jede načas 0
16Doubravka4:25Spoj jede načas 0
N7Cínová4:28Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:37_03.08.2020