Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 7:23
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
57Hlavní nádraží7:22Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov7:24Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých7:26Spoj jede načas 0
16Doubravka7:26Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda7:27Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory7:27Spoj má zpoždění 1
16Doubravka7:29Spoj má zpoždění 2
12Božkov7:29Spoj má zpoždění 1
27Sídliště Košutka7:30Spoj jede načas 0
12Zátiší7:30Spoj má zpoždění 1
15Lobzy7:30Spoj jede načas 0
16Doubravka7:34Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory7:35Spoj jede načas 0
11CAN Husova7:39Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov7:39Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019