Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 16:38
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
11Ústřední hřbitov16:38Spoj jede načas 0
11CAN Husova16:39Spoj jede načas 0
16Doubravka16:39Spoj jede načas 0
15Lobzy16:41Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory16:42Spoj jede načas 0
12Letkov, V Podlesí16:42Spoj jede načas 0
35Hlavní nádraží16:43Spoj jede načas 0
11Cínová16:44Spoj jede načas 0
20Bílá Hora16:45Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda16:46Spoj jede načas 0
15Borská pole16:47Spoj jede načas 0
16Doubravka16:48Spoj jede načas 0
10Černice16:49Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory16:50Spoj jede načas 0
57Město Touškov16:51Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:18_31.3.2020