Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 9:12
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka9:12Spoj jede načas 0
35Hlavní nádraží9:13Spoj má zpoždění 1
20Bílá Hora9:15Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:15Spoj jede načas 0
15Lobzy9:15Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda9:16Spoj jede načas 0
15Borská pole9:17Spoj jede načas 0
12Božkov9:18Spoj jede načas 0
12Cínová9:19Spoj má zpoždění 1
16Doubravka9:20Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:23Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov9:23Spoj jede načas 0
11CAN Husova9:24Spoj má zpoždění 1
12Nová Hospoda9:26Spoj jede načas 0
10Čechurov9:26Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020