Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Letná     

Aktualizovat Letná - 2:56
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N6Červený Hrádek3:07Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:21Spoj jede načas 0
N3Doubravka3:37Spoj jede načas 0
N6Mrakodrap3:41Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:21Spoj jede načas 0
15Lobzy4:30Spoj jede načas 0
15Lobzy4:40Spoj jede načas 0
15Borská pole4:42Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov4:47Spoj jede načas 0
15Lobzy4:50Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda4:52Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov5:00Spoj jede načas 0
11CAN Husova5:01Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda5:02Spoj jede načas 0
15Lobzy5:06Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:37_03.08.2020