Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Hlavní nádraží     

Aktualizovat Hlavní nádraží - 8:00
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
20Bílá Hora8:00Spoj jede načas 0
2Anglické nábřeží8:00Spoj jede načas 0
1Slovany8:00Spoj jede načas 0
16Doubravka8:01Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory8:01Spoj má zpoždění 1
15Lobzy8:03Spoj jede načas 0
11CAN Husova8:04Spoj jede načas 0
1Anglické nábřeží8:04Spoj jede načas 0
2Světovar8:04Spoj jede načas 0
20V Ráji8:06Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory8:08Spoj jede načas 0
2Anglické nábřeží8:08Spoj jede načas 0
1Slovany8:08Spoj jede načas 0
16Doubravka8:09Spoj jede načas 0
1Anglické nábřeží8:11Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:37_03.08.2020