Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 3:49
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka4:16Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:23Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec4:24Spoj jede načas 0
15Lobzy4:28Spoj jede načas 0
16Doubravka4:30Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých4:32Spoj jede načas 0
20Bílá Hora4:34Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:37Spoj jede načas 0
15Lobzy4:38Spoj jede načas 0
16Doubravka4:39Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec4:44Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov4:45Spoj jede načas 0
17Doubravka4:45Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých4:45Spoj jede načas 0
15Borská pole4:45Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:37_03.08.2020