Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 19:29
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
11Cínová19:30Spoj jede načas 0
13NC Černice19:32Spoj jede načas 0
16Doubravka19:33Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:35Spoj jede načas 0
15Lobzy19:36Spoj má zpoždění 2
13Na Dlouhých19:36Spoj jede načas 0
16Doubravka19:41Spoj jede načas 0
15Borská pole19:41Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:43Spoj jede načas 0
11Cínová19:45Spoj jede načas 0
13Černice19:47Spoj jede načas 0
16Doubravka19:48Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:50Spoj jede načas 0
15Lobzy19:51Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých19:51Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:41_20.3.2020