Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 22:18
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
28Papírna Bukovec22:16Spoj má zpoždění 2
16Sídliště Bory22:21Spoj jede načas 0
16Doubravka22:22Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda22:22Spoj jede načas 0
28CAN Husova22:23Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých22:25Spoj jede načas 0
16Cínová22:28Spoj jede načas 0
15Lobzy22:31Spoj má zpoždění 1
16Doubravka22:32Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory22:37Spoj jede načas 0
13NC Černice22:37Spoj jede načas 0
16Doubravka22:42Spoj jede načas 0
16Cínová22:43Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých22:45Spoj jede načas 0
15Cínová22:45Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020